Jak równomiernie się opalić i podkreślić opaleniznę?

piątek, lipca 31, 2015

Witajcie!Prawie każda z nas z niecierpliwością oczekuje lata.Lato oznacza wakacje,urlop i relaks.Lato=opalenizna.Dziś na blogu napiszę o sposobach na równomierną opaleniznę oraz jak ją podkreślić.

1. Najważniejszy jest peeling

Peeling jest istotnym elementem w uzyskaniu pięknej opalenizny.Bardzo ważne jest regularne złuszczanie martwego naskórka .Dzięki temu wygładzisz skórę i równomiernie się opalisz.


2.Z kąpieli słonecznych korzystaj częściej lecz krócej

Nie każda z nas może pochwalić się tym,że od razu ją "chwyta na brązowo".Jeżeli nie chcesz się spalić, opalaj się stopniowo i z umiarem.Uzyskasz wtedy o wiele lepszy efekt .


3.Krem z filtrem

Krem z filtrem jest niezbędny.Pamiętaj ,że jeśli chcesz się opalać,musisz mieć go zawsze ze sobą.Pełni on funkcję ochronną.Jeśli chcesz być poparzona, proszę bardzo.


4.Nawilżaj skórę

Dzięki nawilżeniu,skóra nie będzie sucha i nie zacznie się łuszczyć.Dodam też ,że dostatecznie nawilżona skóra wygląda na zdrową a opalenizna zostaje ładnie podkreślona.

5.Podkreślenie opalenizny

Ostatnio hitem stały się suche olejki.To absolutne must have latem.Nie zostawiają one tłustej warstwy oraz nie brudzą ubrań.Dlaczego warto stosować kosmetyki rozświetlające?


  • przepięknie błyszczą w słońcu i sztucznym świetle
  • podkreślają opaleniznę
  • pielęgnują i odżywiają skórę

Może Wy macie jakieś swoje sposoby?


Podobne

0 komentarze