Peeling pirogronowy-dla kogo?

sobota, września 05, 2015

Peeling pirogronowy nadaje się do każdego typu skóry,poradzi sobie z dręczącymi nas bliznami po młodzieńczym trądziku oraz uciążliwymi zaskórnikami.Co ciekawe można go stosować na całe ciało.Same zobaczcie,jak działa peeling pirogronowy.

Peeling pirogronowy to zabieg ,do którego wykorzystuje się występujący w naturze (jabłka,sfermentowane owoce,ocet) kwas pirogronowy.źródło

Peeling pirogronowy - dla kogo?

Peeling pirogronowy poleca się przede wszystkim osobom, którym doskwierają: trądzik w fazie aktywnej, trądzik różowaty, blizny potrądzikowe, powierzchniowe zaburzenia pigmentacji skóry, a także zmarszczki. Dzięki swojej formule peeling pirogronowy przynosi efekty na każdym rodzaju skóry. Można go stosować na całym ciele, jednak najczęściej nakłada się go na twarz, plecy, dekolt, ramiona i dłonie. Głównymi przeciwwskazaniami do stosowania tego zabiegu są: infekcje skórne w fazie aktywnej, alergie na substancje stosowane w peelingu, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, a nawet zaburzenia psychiczne.
W zależności od rodzaju naszej skóry oraz problemów, z jakimi się zmagamy, mamy do wyboru cztery rodzaje peelingu pirogronowego:

Peeling pirogronowy 40% mild - zaczerwienienie skóry lub jej łojotokowe zapalenie;
Peeling pirogronowy 40% strong - trądzik w fazie aktywnej, silne przebarwienia skóry;
Peeling pirogronowy 50% - trądzik, skóra łojotokowa;
Peeling pirogronowy 60% - fotostarzenie, blizny potrądzikowe, niweluje przebarwienia, zmarszczki powierzchniowe.

źródłoPeeling pirogronowy - efekty

Jak to działa?
Obecnie, peeling pirogronowy może działać nawet na trzech poziomach: naskórka, mieszka włosowego oraz skóry właściwej. Reguluje on wydzielanie sebum, pobudza syntezę kolagenu i działa antybakteryjnie. Peeling pirogronowy można stosować do:
- przeciwdziałania starzeniu się skóry;
- usuwania trądziku różowatego;
- zmniejszania blizn potrądzikowych;
- redukowania blizn starczych;
- przeciwdziałania łojotokowi;
- wyrównywania koloru skóry (np. usuwania przebarwień);
- wygładzania skóry;
- oczyszczania z zaskórników;
- usuwania martwych komórek;

Peeling pirogronowy - jak wygląda zabieg?

Zabieg z użyciem kwasu pirogronowego składa się z trzech etapów. Najpierw kosmetyczka starannie oczyszcza skórę, by następnie nałożyć na nią kwas pirogronowy. Kwas na twarzy znajdować się powinien nie więcej niż 5 minut. Po upłynięciu wyznaczonego czasu kwas pirogronowy jest neutralizowany. Po 2 - 3 dniach od wykonania zabiegu następuje łuszczenie naskórka. To znaczy, że peeling został wykonany prawidłowo.źródło


Przeciwwskazania do peelingu pirogronowego

- infekcje skórne w fazie aktywnej (opryszczka)
- alergie na składniki kwasu
- astma
- zaburzenia psychiczne

Podobne

0 komentarze